entre em contato

dc40_edited.png

OBRIGADO PELO CONTATO!

Horários de atendimento

Segunda - Sexta: 10:00 - 18:00

Perguntas frequentes

מהם תנאי התשלום?


*על מנת שנוכל להתחיל בתכנון יום הצילומים: יש לאשר באסמס את הצעת המחיר ולרשום מה חבילת הצילום בה את מעוניינת. *התשלום על השירות מתבצע בלוקיישן של הצילומים בסיום יום הצילומים- בהעברה בנקאית / מזומן. *ישנה גם אפשרות לרכוש במידת הצורך עריכה של תמונות נוספות על גבי החבילה שנרכשה וכן ריטוש קל בפנים לתמונה בודדת או מספר תמונות. התשלום יתבצע בהעברה בנקאית טרם תחילת העבודה על התמונות. *ייעוץ סטיילינג לצילומים בווטצ' אפ - פרימיום: התשלום על השירות גם הוא יתקבל לפני תחילת העבודה.
מה ההבדל בין צילומי תדמית לצילומי בנק תמונות לעסק?


שני סוגי השירותים מיועדים לבעלות עסקים, שחשוב להם סטייל ואופנה, כמו: סטייליסטיות, בלוגריות, בעלות חנויות אופנה, מעצבות ועוד… צילומי תדמית הם צילומים שלך. את הדמות הראשית בתמונות. הם יכולים להיות ייצוגיים או פחות ייצוגיים. זה תלוי בך ובסוג העסק שלך. אלו צילומים שמומלץ לעשות אחת לכמה זמן לרענון התמונות באתר, התמונות פרופיל והפוסטים שלך ברשת. לעומת זאת, בנק תמונות לעסק - יכול לכלול תמונות שלך וכן תמונות אווירה שמשקפות את הסטייל שלך, מקלוז אפ על השפתיים, הבגד או משקפי השמש ועד לידיים המחזיקות במוצר מסוים. תמונות של מוצרים, דגמים ופריטים... בנק תמונות לעסק מיועד לנשים שחיות את הרשתות החברתיות, בייחוד את האינסטגרם, וחייבות להעלות כל הזמן תוכן חדש, עדכני ובועט. לדוגמה, אם את סטייליסטית - תוכלי להראות טרנדים חדשים ולעדכן כל הזמן בבחירות הלבוש שלך. אם את בעלת חנות בגדים- תוכלי להראות את הקולקציות החדשות. אם את בלוגרית תוכלי להראות פריטים שקיבלת ואת צריכה לפרסם ברשתות...
הצילומים ביום צילום אקספרס מתקיימים באותם איזורי צילום - האם זה אומר שכל התמונות של כל מי שאת מצלמת ייצאו דומות אחת לשניה?


התשובה היא לא. כל אחת מאתנו נראית שונה, איפור ושיער אחר, פוזות שונות, סטיילינג אחר, זוויות צילום אחרות וכן התאורה עצמה משתנה משעה לשעה ומיום ליום. כל לוקיישן אפילו קיר אפשר לצלם בהרבה מאוד דרכים ולייצר פריימים שונים.
איך מתנהל התהליך של קבלת התמונות בסיום הצילומים?


התמונות ( חומרי הגלם ) ישלחו לאחר סינון קל כלל דרך WeTransfer תוך 5 ימים מיום הצילומים. את בוחרת את התמונות שאהבת במיוחד לפי החבילה שרכשת. יש אפשרות במידת הצורך גם לרכוש עריכה לתמונות נוספות. לאחר שסיימת את תהליך הבחירה את שולחת את התמונות בחזרה אליי דרך ווי טרנספר ( תוכנה חינמית וידידותית למשתמש ). אני עורכת את התמונות שבחרת תוך שבוע ימים ושולחת לך אותן חזרה.לאחר קבלת התמונות הערוכות ישנה גם אפשרות לרכוש במידת הצורך ריטוש קל בפנים. הריטוש כולל: העלמת פצעים, החלקה קלה של עור הפנים ותיקון קל של האיפור. מספר ימי העבודה על ריטוש התמונות יינתן באופן אישי בהתאם לכמות התמונות שייבחרו. ( במידה ואת צריכה את התמונות באופן מהיר יותר, תיידעי אותי על כך טרם תחילת העבודה על מנת שאוכל לראות אם יש באפשרותי לזרז את התהליך ). חשוב לציין- באמצעות אתר WeTransfer דרכו אני שולחת את התמונות אני יכולה לוודא שאכן התמונות נשלחו ומתי בוצעה ההורדה של התמונות למחשב. לאחר שראיתי כי התמונות אכן הורדו למחשב ואישרת שהתמונות הגיעו ליעדן בשלום - אני שומרת את התמונות למשך שלושה חודשים בלבד. לאחר פרק זמן זה אני לא לוקחת אחריות על גיבוי התמונות, ולכן אני מממש ממליצה לדאוג לגיבוי התמונות.
למה כדאי לך ריטיינר?


רייטיינר קבוע מאפשר לך להתחיל כל חודש עם בנק תמונות שהוא בדיוק, אבל בדיוק מה שאת צריכה. לחשוב קדימה ולדייק – את הסטייל, את הסיפור ואת המסר בכל תמונה. לדעת שיש לך בכל זמן מספיק תמונות כדי לפרסם, לעדכן, לשתף ולקדם. כשאנחנו עובדות יחד באופן קבוע, אני כבר לומדת להכיר אותך, לומדת מה את אוהבת או פחות אוהבת - וכך הצילומים הופכים יותר קלים ופחות מלחיצים עבורך. את כבר מכירה אותי, את סומכת עליי, יותר קל לך לשחרר. זה יוצר בך מחויבות לעדכן את החומרים הוויזואליים כל הזמן, לרענן ולשנות. את יודעת שכל חודש או חודשיים אנחנו נפגשות לסשן צילומים.
איך מתנהל ומה כולל ייעוץ סטיילינג לצילומים בווטצ' אפ - פרימיום ( ליווי צמוד וירטואלי בו אנחנו יוצרות יחד את האאוטפיטים לצילומים ) ?


שלבי העבודה שלנו יחד: בשלב הראשון - אני שולחת לך רשימת פריטי לבוש, שמותאמת לצבעוניות והסגנון של הלוקיישן, לשפה הויזואלית של העסק שלך ולהעדפות שלך. בשלב השני - את מצלמת בסלפי מול המראה את כל פריטי הלבוש שיש לך מתוך הרשימה - בדגש על רק כאלו שאת אוהבת. זה יכול להיות פריטים שהם שלך או כאלו שהצלחת להשיג עבור יום הצילומים. בשלב השלישי - את מנסה ליצור בעצמך אאוטפיטים עם הפריטים שיש לך מתוך הרשימה ומצלמת אותם עליך בסלפי מול המראה. ( כדי שתוכלי לצלוח את המשימה הכנתי לך מדריך סטיילינג מנצח לצילומים - https://www.instylestudio.co.il/guide ) בשלב הרביעי - את שולחת אליי במרוכז את כל התמונות עד שבוע וחצי לפני יום הצילומים. אם את יכולה לפני זה אפילו עדיף. בשלב החמישי - לאחר שאקבל ממך את כל התמונות אני ארשום לך במרוכז פידבקים והצעות לשיפור על האאוטפיטים שהרכבת, המלצות על ההאוטפיטים הטובים ביותר בעיני ורעיונות לאאוטפיטים נוספים שניתן להרכיב מתוך הפריטים ששלחת. בשלב השישי - הצעות ששלחתי לך, שניסית ואהבת את מצלמת בסלפי מול המראה ושולחת לי. ***במידה וראינו שחסרים לך פריטים כאלו או אחרים או בא לך להתחדש עבור הצילומים בבבגדים ואקססוריז חדשים אנחנו מתאמות עד 2 חלונות זמן בהן את מסתובבת בחנויות בגדים ויכולה להתייעץ איתי מה כדאי לך לקנות, שיכול להתאים לצילומים. בשלב השביעי - אני עוברת על כל התמונות של האאוטפיטים שיצרנו יחד ושולחת לך את ההמלצות שלי. בשלב השמיני - את שולחת לי את הבחירות שלך עד 3 ימים לפני יום הצילומים. זה ייתן לי מספיק זמן לתכנן איפה נוכל לצלם כל אאוטפיט בלוקיישן וכך לחסוך זמן יקר ביום הצילומים. בשלב האחרון - ביום הצילומים את מביאה איתך את כל הבחירות שלך ואז אנחנו רואות את הבגדים שהם עליך ומבעד למצלמה ומקבלות יחד החלטה על האאוטפיטים הסופיים. ( חשוב לציין שבבחירת האאוטפיטים לכל אורך התהליך אנחנו גם שמות דגש שהם משתלבים יחד הן בצבעוניות והן בסגנון על מנת שאח”כ הם גם ישתלבו לך יחד בצורה טובה גם בפיד באינסטגרם. )